
Prijs:
Aantal slaapkamers:
Aantal badkamers:
Adres:
Bewoonbare opp.:
Bouwjaar:
Vrij:
Dit kleinschalig nieuwbouwproject “Den dijk” is gesitueerd op een steenworp van het centrum van de stad, het station en andere voorzieningen.
Er werd gekozen voor een tijdloze strakke architectuur in combinatie met energiezuinige bouwtechnieken zoals vloerverwarming. Deze luxueuze duplex is gelegen op de tweede & derde verdieping en behelst 146m². Deze unit biedt de mogelijkheid om verder op maat te worden afgewerkt. De bovenverdieping zal casco worden afgeleverd.
U stapt binnen en betreedt de leefruimte met keuken van waaruit u het zuid-oost georiënteerde terras (10m²) kan bereiken. Verder is er een nachthal met apart toilet, twee slaapkamers en een ingerichte badkamer. Op het verdiep bevindt zich een derde slaapkamer, een nachthal met apart toilet, een tweede badkamer en een ruime berging. Voorts is er een gemeenschappelijke fietsenstalling en afvalberging.
Voor meer informatie of een bezoek: britt@immodeprins.be – 03/776 06 55
Prijs:
Aantal slaapkamers:
Aantal badkamers:
Adres:
Bewoonbare opp.:
Bouwjaar:
Vrij:
Prijs:
Totale kostprijs:
Honorarium notaris:
Honorarium notaris
incl. BTW:
Totale kosten:
Erfgoed:
Bouwvergunning
verkregen:
Dagvaarding &
herstelvordering:
Verkavelingsvergunning:
Bestemming:
Verwarming:
Oriëntatie achtergevel:
Type dak:
Lift:
Keuken:
Beglazing:
Raamkozijn:
Comfort binnen:
Ma: 9u - 12u & op afspraak
Di: 9u - 12u & op afspraak
Woe: 9u - 12u & op afspraak
Do: 9u - 12u & op afspraak
Vrij: 9u - 12u & op afspraak
Za: gesloten
Zo: gesloten